
– Jeśli masz 7-12 lat, lubisz czytać książki, chciałbyś o nich porozmawiać w miłej atmosferze albo dowiedzieć się co czytają Twoi rówieśnicy – te spotkania są dla Ciebie! – zaprasza raciborska biblioteka.
21 listopada o godz. 15:30 w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży EUREKA przy Kasprowicza 12 odbędzie się inauguracyjne spotkanie Klubu Książki dla Dzieci. – Jeśli masz 7-12 lat, lubisz czytać książki, chciałbyś o nich porozmawiać w miłej atmosferze albo dowiedzieć się co czytają Twoi rówieśnicy – te spotkania są dla Ciebie! – zaprasza raciborska biblioteka.
Klub Książki dla Dzieci to miejsce, w którym w swobodnej atmosferze będą mogli spotykać się młodzi miłośnicy literatury, aby porozmawiać na temat ostatnio przeczytanych książek czy wymienić się czytelniczymi doświadczeniami. Będzie to również świetna okazja, żeby zapoznać się z najnowszymi pozycjami w bibliotece, wypożyczyć interesującą książkę i przede wszystkim twórczo spędzić czas.

oprac. /kp/




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)








![Spotkanie z podróżnikiem w Rudach. Mariusz Kurek o odwadze i determinacji [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/mongolia-biblioteka-rudy.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)






