Przebudowa ulicy Długiej ma ruszyć w przyszłym roku

Przebudowa ulicy Długiej ma ruszyć w przyszłym roku
Przebudowa ulicy Długiej ma ruszyć w przyszłym roku

Trwają uzgodnienia z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków dotyczące rewitalizacji ul. Długiej. Podczas spotkania Prezydent przedstawił projekt przebudowy tej reprezentatywnej ulicy w mieście, który cieszył się największym poparciem w czasie konsultacji z mieszkańcami Raciborza.

- reklama -

Prezydent Mirosław Lenk 15 listopada gościł z wizytą u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w sprawie rewitalizacji ul. Długiej. Z uwagi na to, że ulica ta jest częścią układu urbanistycznego wpisanego do rejestru zabytków jej planowana przebudowa wymaga pozwolenia wydanego przez Wojewódzkiego Konserwatora. Podczas spotkania Prezydent przedstawił projekt przebudowy tej reprezentatywnej ulicy w mieście, który cieszył się największym poparciem w czasie konsultacji z mieszkańcami Raciborza. Rewitalizacja ul. Długiej ma ruszyć w przyszłym roku.

/ps/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Reprezentatywnej? – może chodziło o: „reprezentacyjnej”, bo reprezentatywna to ona dla Raciborza nie jest. Fakt, reprezentacyjna też nie bardzo.
    A pieniędzy szkoda – lepiej by było coś zrobić z ulicą Mickiewicza, która jest reprezentatywnym raciborskim przykładem bezguścia i/lub bezmyślności ludzi odpowiedzialnych za architekturę miejską. Niech będą przeklęci na wieki!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here