Wojciech Hipnarowicz zastąpi Annę Kobierską-Mróz

Wojciech Hipnarowicz został nowym kierownikiem Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju raciborskiego magistratu
Wojciech Hipnarowicz został nowym kierownikiem Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju raciborskiego magistratu

Wojciech Hipnarowicz został nowym kierownikiem Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju raciborskiego magistratu. Na stanowisku zastąpił Annę Kobierską-Mróz, która wcześniej awansowała na szefową tego wydziału.

- reklama -

Urząd Miasta informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Kierownika Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju komisja wybrała Wojciecha Hipnarowicza zam. w Pietraszynie. W toku naboru do Urzędu wpłynęły oferty czterech kandydatów na powyższe stanowisko. Jedna osoba zrezygnowała z udziału w konkursie i nie przystąpiła do testu wiedzy.

Do głównych zadań nowego Kierownika Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora należeć będzie m. in.: koordynacja prac związanych z tworzeniem i realizacją Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Miasta Racibórz oraz Planu Pozyskania Inwestora, kreowanie pozytywnego wizerunku miasta w zakresie polityki gospodarczej i inwestycyjnej w kraju i za granicą, a także koordynacja prac nad przygotowaniem i realizacją projektów współfinansowanych ze środków pozabudżetowych dotyczących rozwoju.

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here