„Pójdźcie za naszą gwiazdą”. Spotkanie wigilijne wkrótce na zamku

0
„Pójdźcie za naszą gwiazdą”. Spotkanie wigilijne wkrótce na zamku
„Pójdźcie za naszą gwiazdą”. Spotkanie wigilijne wkrótce na zamku

Tradycyjnie już, widowisko odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Artyści zaprezentują wiersze, najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Będzie można również śpiewać kolędy razem z artystami.

- reklama -

„Pójdźcie za naszą gwiazdą”, to tytuł spotkania wigilijnego w wykonaniu artystów z Zamkowej Grupy Teatralnej, na które zamek zaprasza mieszkańców powiatu raciborskiego w sobotni wieczór 9 grudnia. Tradycyjnie już, widowisko odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny. Artyści zaprezentują wiersze, najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Będzie można również śpiewać kolędy razem z artystami. Zamek po raz kolejny już wprowadzi raciborzan w bożonarodzeniowy nastrój.

– Tego dnia także zamkowi wolontariusze – przyjaciele zamku odbiorą podziękowania, za pomoc przy obsłudze ruchu turystycznego w 2017 roku. Na zakończenie zamkowi artyści złożą wszystkim życzenia, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2018 oraz przełamią się opłatkiem z publicznością – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

UWAGA!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator proponuje nieodpłatne wejściówki, które będzie można odbierać od wtorku 5 grudnia od godz. 9.00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here