„Pójdźcie za naszą gwiazdą”. Spotkanie wigilijne wkrótce na zamku

„Pójdźcie za naszą gwiazdą”. Spotkanie wigilijne wkrótce na zamku
„Pójdźcie za naszą gwiazdą”. Spotkanie wigilijne wkrótce na zamku

Tradycyjnie już, widowisko odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Artyści zaprezentują wiersze, najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Będzie można również śpiewać kolędy razem z artystami.

- reklama -

„Pójdźcie za naszą gwiazdą”, to tytuł spotkania wigilijnego w wykonaniu artystów z Zamkowej Grupy Teatralnej, na które zamek zaprasza mieszkańców powiatu raciborskiego w sobotni wieczór 9 grudnia. Tradycyjnie już, widowisko odbędzie się w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Początek o godz. 18.00, wstęp wolny. Artyści zaprezentują wiersze, najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Będzie można również śpiewać kolędy razem z artystami. Zamek po raz kolejny już wprowadzi raciborzan w bożonarodzeniowy nastrój.

– Tego dnia także zamkowi wolontariusze – przyjaciele zamku odbiorą podziękowania, za pomoc przy obsłudze ruchu turystycznego w 2017 roku. Na zakończenie zamkowi artyści złożą wszystkim życzenia, z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2018 oraz przełamią się opłatkiem z publicznością – mówi Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

UWAGA!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizator proponuje nieodpłatne wejściówki, które będzie można odbierać od wtorku 5 grudnia od godz. 9.00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here