Biesiada Wigilijna z artystami z Poznania

Biesiada Wigilijna z artystami z Poznania
Biesiada Wigilijna z artystami z Poznania

Nadejście świąt Bożego Narodzenia, to największa radość, jaka nas spotyka każdego roku. Ulice rozświetli blask kolorowych światełek, a w naszych domach zagoszczą choinki. Czas ten sprzyja spotkaniom w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Zamek Piastowski w Raciborzu po raz kolejny wprowadzi raciborzan w ten świąteczny nastrój.

- reklama -

W sobotę 16 grudnia o godz. 18.00 w sali konferencyjnej, w dawnej siedzibie Piastów wystąpią znani i lubiani artyści scen poznańskich. – Specjalnie na tę okazję soliści scen poznańskich, przygotowali widowisko pt. „Biesiada Wigilijna”, w którym rozbrzmiewają piękne kolędy, piosenki i pastorałki. Posłuchać będzie można świątecznej poezji oraz starych przypowieści a co najważniejsze – w świątecznym nastroju – połamać się opłatkiem z artystami i wspólnie z nimi pośpiewać kolędy. Ten koncert – spektakl wprowadzi nas w świąteczny nastrój – zachęca Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Bilety – wejściówki w cenie 6,50 zł z VAT będą do nabycia od piątku 8 grudnia od godz. 14.00 w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Można zakupić maksymalnie dwie wejściówki.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here