Projekt 4Biegi Racibórz również w przyszłym roku

III Półmaraton Rafako w Raciborzu
III Półmaraton Rafako w Raciborzu

Ok. 3000 biegaczy wzięło udział w tym roku w czterech największych raciborskich biegach. Również w przyszłym będzie można zdobyć unikatowe medale.

Sporym zainteresowaniem cieszył się tegoroczny projekt 4Biegi Racibórz, który był formą uczczenia obchodów jubileuszu 800-lecia przyznania praw miejskich Raciborzowi. Łączył w sobie cztery najważniejsze raciborskie biegi: Bieg Nadodrzański, Bieg Twardziela, Bieg bez Granic i III Rafako Półmaraton Racibórz. W zawodach w ramach projektu uczestniczyło ok. 3000 biegaczy. – Pokazuje to, jak popularne staje się bieganie w naszym mieście i utwierdza nas w przekonaniu, że warto kontynuować nasz projekt. W związku z tym serdecznie zapraszamy do zapisów. Pamiętajcie, żeby nie przegapić startów, jeśli chcecie skompletować unikatowe medale – w przyszłym roku również je łączymy! – informuje OSiR.

- reklama -

Można już zapisywać się na Bieg Nadodrzański, który odbędzie się 7 stycznia: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3517 oraz na Bieg Twardziela, który wystartuje 25 lutego: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3518.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here