Mikołaj dla dorosłych, czyli wieczór stand-up Końcu Świata

koniec swiata stand up
Wieczór stand-up Końcu Świata.

Na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata zaprezentują się Jasiek Borkowski i Tomek Kołecki.

6 grudnia o godz. 19:00 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się wieczór stand-up. Wystąpią: Jasiek Borkowski i Tomek Kołecki. Bilety w cenie 20 zł i 30 zł dostępne na stronie: https://biletyna.pl/event/STAND-UP-HYPE-Jasiek-Borkowski-Tomek-Kolecki-Przystanek-Kulturalny-Koniec-Swiata-Raciborz-e62242.html

- reklama -

Jasiek Borkowski
Jeden z bardziej charakterystycznych polskich komików. Zaczął występować dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, w TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Zwycięzca festiwalu WROCEK 2015. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego, co jest powodem jego… kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

Tomek Kołecki
Na świat przyszedł w 1997, a na scenę wszedł w 2013, zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak „Tylko dla dorosłych” TVP2, „Comedy Club” Comedy Central czy „Kuba Wojewódzki” TVN. W swoich występach stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here