Sukcesy i awanse par tanecznych KTT Rewia [ZDJĘCIA]

ktt rewia raciborz
KTT Rewia w Raciborzu.

Tancerze klubu działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu wzięli udział w dwóch turniejach i odnieśli kolejne sukcesy.

Pary taneczne KTT Rewia działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu w ostatnim czasie wzięły udział w dwóch turniejach, zdobywając trzy medalowe miejsca.

- reklama -

19 listopada podczas OTTT Kraków 2017 Dawid Bogdziewicz i Magda Jureczko wywalczyli pierwsze miejsce i upragniony awans do klasy tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich w kategorii pow. 16 lat (nauczyciel: Wioletta Cabaj). Zdobycie nowej klasy tanecznej cieszy tym bardziej, że każdy z tańców został oceniony przez sędziów na pierwszym miejscu.

Drugą parą, która zdobyła w ten sam dzień przeklasyfikowanie do wyższej klasy tanecznej G w III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par dorosłych oraz senior w Bieruniu jest Patryk Ternka i Natalia Siwoń. Para zajęła pierwsze miejsce w kombinacji czterech tańców w kategorii 10-11 lat, klasa H (nauczyciel: Renata Bernat ). Radość, która towarzyszyła tancerzom otrzymującym awans do wyższej klasy tanecznej, była ogromna.

To nie wszystkie sukcesy tancerzy Rewii. Jakub Ściborski i Emilia Kojtek zdobyli w Bieruniu drugie miejsce w kombinacji czterech tańców w kategorii 8-9 lat, klasa H (nauczyciel: R. Bernat). 18 listopada również w Bieruniu Kacper Sypniewski i Wiktoria Bogdziewicz wywalczyli szóste miejsce w kombinacji sześciu tańców w kategorii 14-15 lat klasa F (nauczyciel: W. Cabaj).

– Wielkie gratulacje dla zawodników, rodziców, trenerów! Jesteśmy z was bardzo dumni – podkreśla MDK w Raciborzu.

fot. KTT Rewia
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here