Przedszkolaki z Nędzy przedstawiły jasełka na wesoło [ZDJĘCIA]

jaselka nedza
Jasełka w przedszkolu w Nędzy.

Rezerwacja obory przez booking, rozmowa Maryi i Józefa przez smartfony i świeżaki dla Jezuska – grupa Smerfy przedstawiła jasełka z humorem.

Grupa Smerfy z Przedszkola w Nędzy zaprosiła bliskich na jasełka. Było i wzruszająco, i z humorem. – Jesteście już weteranami przedszkolnych programów – witała z uśmiechem rodziców najstarszej grupy dyrektor Monika Kupczyk.

- reklama -

Grupa Małgorzaty Procek była jak zwykle świetnie przygotowana: dopracowane stroje i inscenizacja, a i program w tym roku zaskoczył, bo z przymrużeniem oka. Józef i Maryja oborę zamówili w booking, a wcześniej zdzwonili się osobistymi smartfonami. Do Jezuska przyszli nie tylko trzej królowie, ale i bajkowe smerfy ze… świeżakami z Biedronki!

Nie zabrakło oczywiście poważnych elementów programu – były kolędy, życzenia i opłatek. Dzieci nad występem pracowały od tygodni. Nawet przygotowały dla rodziców własnoręcznie wykonane upominki. Na finał spotkania odbyła się premiera świątecznego wideoklipu, w którym zagrały przedszkolaki z Nędzy. Wszyscy dostali na pamiątkę płytę z nagraniem.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here