Nowe linie autobusowe dla pracowników Eko-Okien

Eko-Okna uruchamiają nowe linie autobusowe – Pilszcz, Rudy, Kędzierzyn-Koźle
Eko-Okna uruchamiają nowe linie autobusowe – Pilszcz, Rudy, Kędzierzyn-Koźle

Firma zatrudnia coraz więcej pracowników z coraz większej liczby rejonów. W związku z tym postanowiono stworzyć nowe linie, dzięki którym osoby zatrudnione będą mogły swobodnie dojeżdżać do przedsiębiorstwa.

- reklama -

 

EKO-OKNA S.A. – producent stolarki okiennej i drzwiowej, zatrudnia obecnie ponad 3,6 tys. osób z powiatu raciborskiego, głubczyckiego, wodzisławskiego, rybnickiego i okolic. Tylko w ciągu ostatniego roku w przedsiębiorstwie powstało ponad 1 tys. nowych miejsc pracy. Od 2018 roku zatrudnienie w firmie znajdzie kolejnych 400 osób.

W związku z tak dynamicznym rozwojem, firma stara się stworzyć zatrudnionym osobom jak najlepsze warunki pracy. EKO-OKNA S.A to jedyny pracodawca w regionie, który zakupił dla swoich pracowników nowoczesne oraz komfortowe autobusy. – Dotychczas każdego dnia pojazdy dowoziły do przedsiębiorstwa setki osób z m.in Raciborza, Rybnika, Grabówki, Wodzisławia Śląskiego, Głubczyc i Kuźni Raciborskiej. Od Nowego Roku liczba linii powiększy się o Pilszcz, Rudy i Kędzierzyn-Koźle – powiedział Dawid Wyrtki, Dyrektor ds logistyki – transportu EKO-OKNA S.A. – Zatrudniamy coraz więcej pracowników z coraz większej liczby rejonów. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć nowe linie, dzięki którym osoby u nas zatrudnione będą mogły swobodnie dojeżdżać do przedsiębiorstwa. Staramy się także tak lokalizować przystanki, by dostęp do nich był dla naszych pracowników jak najwygodniejszy. Dzięki tego typu działaniom mamy także nadzieję, że coraz większa liczba osób zdecyduje się na pracę u nas. Chcemy pokazać, że wychodzimy naprzeciw potrzebom osób, które zatrudniamy, poprzez tworzenie jak najlepszych i komfortowych warunków pracy – dodał Dyrektor ds logistyki – transportu EKO-OKNA S.A.

Autobusy będą kursować jak dotychczas, w systemie trzyzmianowym. Rozkład jazdy dostępny jest na profilu na facebooku – Eko-Okna Społeczność.

Fot. Eko-Okna

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here