Wielkie Morsowanie dla WOŚP na raciborskim Rynku

Racibórz: Wielkie Morsowanie dla WOŚP

Lodowatej kąpieli uczestnicy wydarzenia zażyją w ramach 26. Finału, organizowanego w celu pozyskania środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Jednym z wielu punktów programu będzie Wielkie Morsowanie, organizowane na raciborskim Rynku.

- reklama -

– Zastanawiałeś/aś się kiedykolwiek nad morsowaniem?! Obojętnie, jaka odpowiedź pojawiła się w Twojej głowie… Już w styczniu pojawimy się w centrum miasta, by wprowadzić Cię w ten cudowny, zdrowotny zwyczaj. Jesteś zmarźluchem?! Podobnie, jak my! To krótkie marznięcie dla wielkiego uśmiechu na twarzy i wielkiego wyrzutu endorfin jest zupełnie inne, niż marznięcie przy zimowym spacerze – zachęcają do wzięcia udziału w evencie jego organizatorzy.

W ubiegłym roku, podczas Finału WOŚP w Raciborzu udało się zebrać zawrotną kwotę 82 024,75 zł, co było absolutnym rekordem w historii WOŚP w mieście. To, jaką kwotę uda się zebrać w tym roku, zależy również od nas. Pełen program WOŚP w Raciborzu pojawi się już wkrótce.

publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj