Eko-Okna z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

0
26. Finał WOŚP w Raciborzu. Program

Nieodłącznym elementem finału WOŚP są aukcje charytatywne, z których całkowity dochód przekazywany jest na rzecz Orkiestry. Aukcje wsparła również grupa pracowników firmy Eko-Okna. 

- reklama -

 

Od 26 lat Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w Polsce i na świecie. Do akcji co roku przyłącza się Racibórz. W tym roku na ulicach miasta datki zbierać będzie 120 wolontariuszy. Już teraz w wielu miejscach znajdują się charakterystyczne puszki WOŚP, w tym również w firmie Eko-Okna S.A. Datki na terenie kornickiej Spółki zbierane są od 2 do 14 stycznia włącznie.

Co roku padają kolejne rekordy zbiórki. – W 2017 r. uzbieraliśmy zawrotną kwotę 82 024,75 zł, co było absolutnym rekordem w historii WOŚP w naszym mieście. Jak będzie tym razem? Wszystko zależy o nas mieszkańców – mówi Marta Buczkowska, szefowa sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Raciborzu.

Racibórz: 26. Finał WOŚP - program

Celem tegorocznej WOŚP jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Główne atrakcje odbędą się tradycyjnie w niedzielę. W Raciborskim Domu Kultury zlokalizowany będzie sztab i liczenie pieniędzy oraz licytacje. Będzie również możliwość oddania krwi – na I piętrze na wszystkich chętnych będzie czekać terenowy oddział raciborskiej stacji krwiodawstwa. Nie zabraknie też występów na scenie – tym razem finał wspierać będzie Zespół Taneczny SKAZA. Na Rynku planowane są m.in.: degustacja wojskowej grochówki i przejazdy terenowymi samochodami z Raciborskim Klubem Off -Road SRC 4×4. Będą też strażacy ochotnicy, Jednostka Strzelecka 3054 Racibórz oraz pokazy walk wojów ze Stowarzyszenia Drengowie Znad Górnej Odry. Dawid Łomnicki i Grupa Street Workout Racibórz zaprasza wszystkich twardzieli na wielkie morsowanie.

W tym dniu Racibórz ponownie odwiedzi Sebastian Wątroba, aktor znany z seriali paradokumentalnych, kryminalnych. Animatorki Crazy Club będą malowały serduszka na dziecięcych buziach. Wieczór zakończy energetyczny występ grupy Labareda Fireshow. Szczegółowy nawigator atrakcji i wydarzeń dostępny jest na oficjalnym fanpage: facebook.com/wosp.raciborz.

Nieodłącznym elementem finału WOŚP są aukcje charytatywne, z których całkowity dochód przekazywany jest na rzecz Orkiestry. W tym roku licytacje już ruszyły, dostępne są na fanpage wydarzenia. Aukcje mocno wsparła grupa pracowników firmy Eko-Okna S.A. Biegacze z EKO-OKNA RUNNERS przekazali nowe męskie i damskie koszulki techniczne „Pit Bull West Coast ® Runmageddon 2017”; męski bezrękawnik techniczny oraz limitowane misie przytulanki z logiem kornickiej Spółki, które już cieszą się dużym zainteresowaniem osób licytujących gadżety WOŚP. Licytacje potrwają do niedzieli, 14 stycznia do godz. 23:59.

Czytaj również: WOŚP 2018 w Raciborzu. Program

Fot. Eko-Okna

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here