
Na terenie sołectw Gminy Krzanowice wolontariusze zebrali ponad 7 tys. złotych.
Po raz kolejny, w Miejskim Ośrodku Kultury w Krzanowicach mieścił się sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego szefem został dyrektor ośrodka Marian Wasiczek, a członkami komisji – Iwona Slawik i Anna Musioł-Hermet. Na terenie gminy kwestowali: Piotr Długosz, Andrzej Woźniak, Anna Woźniak, Natalia Siegmund, Henryk Siegmund, Paulina Gajdeczka, Agata Sander, Kinga Maindok, Paulina Herzog, Karolina Rucińska, Sandra Burzywoda, Weronika Filus, Agnieszka Kuc, Natalia Koza, Szymon Plura.
Po przeprowadzonej zbiórce, wolontariusze udali się do sztabu, gdzie nastąpiło komisyjne otwarcie puszek, a następnie – liczenie zebranych pieniędzy.
W tym roku pobito kolejny rekord i na terenie sołectw Gminy Krzanowice zebrano w sumie kwotę 7 150,88 zł. Pieniądze już w przyszłym tygodniu zostaną wpłacone na konto fundacji WOŚP.
Inf. nadesłana
publ. /k/
Fot. MOK Krzanowice
Środowisko, jakość życia, ekologia




![Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia niezwykłej arystokratki. Spotkanie z Jonaszem Milewskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Jonasz-Milewski-Gabriele-von-Thun-und-Hohenstein.jpg)
![Czytelniczki raciborskiej biblioteki stworzyły własne perfumy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/warsztaty-tworzenia-perfum.jpg)






![Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK [ZDJĘCIA] Waltornia bohaterką koncertów umuzykalniających w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/rck-koncert-umuzykalniajacy.jpg)
![Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu [ZDJĘCIA] Nowoczesne laboratorium dla przyszłych pielęgniarek otwarte w ANS w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Laboratorium-Biochemii-i-Biofizyki-Fizjologii-oraz-Biologii-ANS-Raciborz.jpg)
![Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej [ZDJĘCIA] Biblioteka w Rudach dołączyła do Akademii Klimatycznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/akademia-klimatyczna-biblioteka-rudy.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)











