1% dla 3-letniej Agatki. Mała raciborzanka walczy z białaczką

0

U Agatki lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną. Ciągłe dojazdy do szpitala i wydatki wynikające z procesu leczenia niejednokrotnie przewyższają możliwości finansowe jej rodziców.

13 października 2017 roku rodzice zabrali 3-letnią Agatkę do lekarza, ponieważ od tygodnia dziewczynkę męczył kaszel a domowe sposoby leczenia nie przynosiły poprawy. Badający 3-latkę specjalista od razu skierował ją na szczegółowe badania na Oddział Hematologii i Onkologii w Chorzowie i to tam postawiona córce diagnoza ścięła jej rodziców z nóg – u dziewczynki lekarze rozpoznali ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie mała wojowniczka poddawana jest leczeniu za pomocą chemioterapii.

- reklama -

Racibórz: Przekaż 1% dla Agatki HeiderAgatka Heider na co dzień jest bardzo towarzyskim i zaradnym dzieckiem. Nie ma problemu z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami, z radością uczęszcza do przedszkola i tęskni za swoimi koleżankami i kolegami. 3-latka uwielbia aktywnie spędzać czas i kocha zwierzaki. Sama jest dumną właścicielką świnki morskiej, do której chce jak najszybciej wrócić. Mimo tak młodego wieku, Agatka jest mistrzynią układania puzzli, którym z zapałem poświęca swoją każdą wolną chwilę. Mała pacjentka dzielnie znosi pobyt w szpitalnych murach. Jest również strażniczką porządku. Od najmłodszych lat jest odważna i pilnuje, aby nikomu nie działa się krzywda.

Agatka wymaga stałej opieki podczas pobytu w szpitalu, dlatego jeden z jej rodziców musiał zrezygnować z pracy zawodowej. Nowa sytuacja, w jakiej znalazła się rodzina, nie jest łatwa. Ciągłe dojazdy do szpitala i inne wydatki, jakie wynikają z procesu leczenia, niejednokrotnie przewyższają możliwości finansowe rodziców… A to dopiero początek walki z chorobą.

Rodzinie Agatki możemy pomóc, dzieląc się swoim 1% podatku, a także – wpłacając darowizny na indywidualny numer subkonta dziewczynki. Dane podopiecznej Fundacji Iskierka przedstawiamy poniżej.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
37 1050 0099 6781 1000 1000 0698
1% KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Agata HEIDER”

Strona dziewczynki w Fundacji Iskierka: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/26101/

/k/
Fot. facebook.com, fundacjaiskierka.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here