PK Racibórz: Konsultacje w sprawie proponowanego rozkładu jazdy

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Do poniedziałku potrwają konsultacje odnośnie rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej funkcjonującego według nowego systemu.

31 stycznia raciborskie Przedsiębiorstwo Komunalne wraz z Urzędem Miasta Racibórz rozpoczyna konsultacje w sprawie proponowanego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej funkcjonującego według nowego systemu. Konsultacje będą spinać w całość kilkumiesięczną pracę nad projektem nowego rozkładu jazdy i dyskusji, w której aktywne uczestniczyli mieszkańcy miasta. Mają one umożliwić pasażerom zaproponowanie ostatecznych ewentualnych dodatkowych uwag.

- reklama -

Konsultacje przybiorą formę dyskusji na Facebooku oraz na stronie internetowej dedykowanych zmianie systemu komunikacji, które działają od września – komunikacja.pk-raciborz.pl. Konsultacje potrwają do poniedziałku.

oprac. /kp/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Ze strony PK jest totalna ignorancja pasażerów jak również zamiaru wprowadzenia tej „rewolucji” Na dedykowanej stronie brak jakichkolwiek nowych informacji na ten temat. Tam dyskusja (na Facebooku) skończyła się w październiku / listopadzie – wtedy ktoś jeszcze odpowiadał na zapytania. Znalazłem jeden wpis z połowy stycznia br który pozostał bez odpowiedzi. Jak widać całe PK jak i miasto mają pasażerów w głębokim poważaniu. I tak zrobią co będą chcieli. W wy pasażerowie biegajcie po „centach przesiadkowych” jak idioci i szukajcie swojego autobusu. Totalnie żadnych informacji na przystankach: jakie nowe linie, jakie przystanki i przede wszystkim jaka jest cena biletu normalnego, ulgowego , o strefach itp. Oni po prostu zobowiązani ustawą muszą zapewnić komunikację ale dla NICH to za wiele by zrobić coś co będzie miało ręce, nogi i…jaja.

  2. Prosimy o wydłużenie kursów lini 5 w dni robocze żeby móc dojechać do Sudoł po godz 22 po 2 zmianie i w soboty /niedzielę dodać kurs około godziny 18 .dziękujemy.

  3. Prosimy o puszczenie lini C z placu konstytucji niecobpredzej i prośba o wydłużenie trasy przez ul cygarowa pod ramete niepełnosprawni też chcą jakoś dojechać i powrócić z pracy nie wszyscy mają samochody .dziękujemy pracownicy ramete.

  4. Widać że DOWÓDCY dążą do likwidacji PK….. TAKIE działania by zniechęcić ludzi do korzystania z PK. PLANY tej rewolucji robione przez tych,którzy nie jeżdżą autobusami , starych schorowanych ludzi chcą przeganiać bzdurnymi niepotrzebnymi przesiadkami i do tego czasy dojazdów do celu WYDŁUŻĄ się ! . Przecież już teraz miasto zakorkowane od 14-17 ! echh… czego się złapią,to ….. ;//

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj