„Zmysłowa noc z Greyem” w Kinie Helios. Wygraj bilety [WIDEO]

nowe oblicze greya
"Nowe oblicze Greya".

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na „Zmysłową noc z Greyem”, czyli pokaz trzech części ekranizacji światowego bestselleru.

Już 9 lutego o 23:00, tuż przed Walentynkami, kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na „Zmysłową noc z Greyem”. Będzie to jedyny, wyjątkowy pokaz trzech części ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Będzie można zobaczyć kolejno filmy: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” i na koniec premierowo „Nowe oblicze Greya”!

- reklama -

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na seans. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się aktor grający Christiana Greya? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 2 lutego do godz. 15:00 na adres: [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać: „Grey”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

kino helios grey

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj