Kuźniańscy policjanci zatrzymali pijanego złodzieja roweru

0

Mundurowi z prewencji z kuźniańskiego komisariatu zatrzymali 34-latka, który jechał nietrzeźwy ukradzionym rowerem.  Złodziejowi grozi teraz 5 lat więzienia.

- reklama -

 

Kuźniańscy policjanci 31 stycznia około godz. 18.00 podczas patrolu miejscowości Rudy na ulicy Rogera zauważyli rowerzystę, który na widok radiowóz zaczął się podejrzanie zachowywać, skręcając z drogi pod sklep. – Widząc to, policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takowego zachowania. I tym razem czujny nos policyjny nie zawiódł, gdyż mężczyzna był nietrzeźwy. Po przebadaniu okazało się, że w organizmie miał ponad półtora promila alkoholu. Jednak to nie była jedyna wpadka 34-latka, gdyż jak ustalili stróże prawa, rower, którym się przemieszczał, został skradziony kilka minut wcześniej spod sklepu w Kuźni Raciborskiej przy ulicy Kościelnej – wyjaśnia Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 34-latkowi grozi nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Skradziony rower został przekazany zaskoczonej poszkodowanej, która nie wiedziała jeszcze, że została okradziona.

Fot. KPP Racibórz

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here