Targi wędkarskie w Nędzy z giełdą używanego sprzętu

0
targi wedarskie nedza
Stowarzyszenie Babiczok. Fot. UG Nędza

Podczas czwartej edycji nie zabraknie nowości na nadchodzący sezon, prezentacji specjalistów branży wędkarskiej, renomowanych firm i promocji.

4 marca w godz. 10:00-16:00 w hali LKS przy ul. Sportowej w Nędzy odbędą się targi wędkarskie. Będzie to czwarta edycja wydarzenia.

- reklama -

W tegorocznej ofercie nie zabraknie nowości na nadchodzący sezon, interesujących prezentacji specjalistów branży wędkarskiej, renomowanych firm, ciekawych promocji. Bardzo bogatą ofertę dla karpiarzy i nie tylko będą prezentować zarówno stali wystawcy, jak i nowi goście. Na odwiedzających będzie czekał szeroki asortyment: zanęty, wędki, kołowrotki, haczyki, linki, żyłki, podbieraki, ale też odzież dla wędkarzy i różne akcesoria: siedziska, plecaki, pokrowce, namioty, statywy itp.

Wstęp dla odwiedzających jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają zainteresowane firmy, hurtownie i sklepy związane bezpośrednio z branżą wędkarską do prezentacji swoich możliwości i towaru. Informacje i zapisy z rezerwacją stanowisk targowych u Adama Sobeczko pod nr tel. 889 565 455. Zapisy trwają do 1 marca.

Mówi Andrzej Chroboczek ze Stowarzyszenia Babiczok:

 

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here