Puchar Polski w Zapasach – co jeszcze w ten weekend?

mkz unia raciborz azs awf warszawa klz zapasy (100)
Krajowa Liga Zapaśnicza. Mateusz Wolny.

Puchar Polski w Zapasach w Rudniku, Mistrzostwa Raciborza Aut Zdalnie Sterowanych w Arenie Rafako czy turniej Who Is The Killer II w RCK – sprawdź, co jeszcze wydarzy się w ten weekend.

3 i 4 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rudniku odbędzie się Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym i seniorek w zapasach kobiet. Pucharowe zmagania będą dla najlepszych zawodniczek i zawodników pierwszym sprawdzianem formy w tym roku na krajowych arenach. Reprezentanci Polski w ostatnim czasie budowali formę na obozach kadry, a pozostali zawodnicy do pucharowej rywalizacji przygotowują się w swoich macierzystych klubach.

- reklama -

Zawody o Puchar Polski będą rozgrywane już w nowej formule. Zarówno panie, jak i panowie zaprezentują się w nowych kategoriach wagowych. Seniorki i seniorzy powalczą w sumie o 10 kompletów medali. MKZ Unia Racibórz reprezentować będą Natalia Duksa, Weronika Szewczyk, Agata Walerzak i Agnieszka Król. Z powodu urazów nie wystąpią Paula Kozłow i Patrycja Sperka. W gronie seniorów przed własną publicznością zaprezentują się Gracjan Głogiewicz, Mariusz Tochwin, Jakub Majdański, Filip Petrończak, Mateusz Szewczuk oraz starsi i bardziej doświadczeni Krzysztof Bańczyk, Arkadiusz Gucik, Grzegorz Wanke, Dawid Ersetic i Mateusz Wolny.

Organizatorem wydarzenia jest MKZ Unia Racibórz.

pp zapasy rudnik

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj