Eko-Okna oferują nowym pracownikom 1000 zł premii

Racibórz: EKO-OKNA oferują 1000 zł dla nowych pracowników

Rozbudowany pakiet socjalny, szkolenia, transport, a teraz nawet – premia aktywizacyjna. To tylko niektóre z benefitów, jakie swoim pracownikom oferuje firma Eko-Okna S.A.

Kornicki przedsiębiorca, EKO-OKNA S.A. – największy pracodawca na Śląsku – zatrudnia obecnie ok. 4 tys. osób. Firma jest czołowym producentem stolarki okiennej i drzwiowej, dziennie wytwarzającym 5,5 tys. okien. Tak dynamiczny rozwój jest wynikiem zwiększającej się liczby zamówień od klientów. A zwiększona liczba zamówień pociąga za sobą konieczność zatrudniania nowych pracowników.

- reklama -

Tylko w ubiegłym roku, pracę w przedsiębiorstwie rozpoczęło kolejne tysiąc osób. Obecnie kornicka spółka prowadzi rekrutację do działu produkcyjnego. Każda przyjęta osoba przejdzie specjalne szkolenie z wewnętrznym trenerem. Kurs praktyczny ma na celu przygotować i wprowadzić nowicjusza do pracy na danym stanowisku, w tym m.in. obsługi maszyn.

Od lutego br., każdy nowy pracownik przedsiębiorstwa będzie mógł otrzymać premię aktywizacyjną o wartości 1000 zł. Aby skorzystać z oferty, należy przede wszystkim przejść pomyślnie proces rekrutacyjny oraz być obecnie zatrudnionym (min. 2 lata). Należy zaznaczyć, że premia wypłacona zostanie w dwóch ratach: 500 zł po przepracowaniu 3 miesięcy i kolejne 500 zł po roku i przedłużeniu umowy.

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać na adres [email protected] lub zadzwonić pod numer telefonu +48 32 415 43 38.

publ. /k/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Panie Kornicki jak się zwolnię z obecnej firmy w której pracuję czy rozwiążemy również problem zarobku ?? Zarabiam 3200 netto no chyba że to się odnosi do pracowników z marketów

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj