Ferie z GOK Kornowac: Wycieczka do Wisły [ZDJĘCIA]

gok kornowac ferie zimowe
Ferie z GOK-iem Kornowac.

Turniej tenisa stołowego, wizyta we FlyParku, wyjazd na lodowisko i wycieczka do Wisły – to kolejne atrakcje, jakie przygotował GOK Kornowac.

Trwają Ferie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu. W Domu Kultury w Rzuchowie tradycyjnie odbył się turniej tenisa stołowego. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach: chłopcy – szkoła podstawowa i gimnazjum. W grupie starszej zwyciężył Mateusz Lucek, drugie miejsce zajął Paweł Krolik, trzecie Robert Krolik. W grupie chłopców młodszych najlepszy okazał się Jakub Mrozek, drugie miejsce zdobył Jakub Trepiak, natomiast trzeci był Kacper Pieła. Sędziował Jacek Kuźmiński.

- reklama -

1 lutego miała miejsce wycieczka do FlyParku, czyli parku trampolin w Radlinie. Na odwiedzających czekały miejsca na akrobacje, boiska do koszykówki, baseny z gąbkami, statek piracki, karuzela z delfinami czy zjeżdżalnie do morza kulek. Kolejny dzień uczestnicy feryjnych zajęć również spędzili aktywnie, tym razem na lodowisku w Pszowie.

We wtorek odbyła się długo wyczekiwana wycieczka do Wisły. Tam grupa sześćdziesięciu osób z Gminy Kornowac spędziła cały dzień na świeżym – choć mroźnym – górskim powietrzu. Po kuligu i harcach na śniegu uczestnicy wyprawy posilili się w góralskiej chacie, po czym zdwiedzili miasto.

fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj