Ottone Pesante i Killjoy zagrają w Strzesze

0
rock up rck raciborz 1
Ottone Pesante.

W najbliższą sobotę wracają koncerty spod znaku RoCK UP! – i to od razu z mocnym, metalowym przytupem.

10 lutego o godz. 19:00 w Domu Kultury Strzecha w Raciborzu odbędzie się koncert z cyklu RoCK UP! WystapiąL Ottone Pesante z Włoch i śląska formacja Killjoy. Bilety: 8 zł (obowiązują zniżki na raciborskie karty Rodzina+ i Senior+). Wejście od godz. 18:30.

- reklama -

Ottone Pesante to włoskie instrumentalne trio w składzie: puzon, trąbka i perkusja. W ich muzyce znajdziecie mieszankę heavy metalu, jazzcore, wielkiego eksperymentu i sporego zaskoczenia. Sami siebie określają, jako heavy brass metal. Od wielu miesięcy są nieustannie w trasie, a koncert w Raciborzu będzie jedynym w Polsce.

Killjoy to thrashowa wizytówka Śląska, zespół starszy niż ich rodzinna Ruda Śląska. Lepiej odświeżcie sobie płytę „Enemigo”, bo właśnie stuknęło jej 12 lat, a to dobra okazja do powrotu na scenę i swoistego Killjoy revival. Zespół uśpiony przez ostatnie kilka lat reaktywował się w nieco zmienionym, ale dobrze znanym raciborskiej publiczności składzie. Nie zabraknie oczywiście nowych numerów, kawałków z ostatniej płyty „Licensed to Sin” czy jednej z pierwszych „Access denied”, królować będzie jednak stary, dobry „Nieprzyjaciel”.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here