Europejskie wojaże Eko-Okien [ZDJĘCIA]

0
Eko-Okna w styczniu uczestniczyły w trzech ważnych, branżowych wydarzeniach
Eko-Okna w styczniu uczestniczyły w trzech ważnych, branżowych wydarzeniach

W 2018 roku firma Eko-Okna świętuje swoje 20. urodziny. Dwie dekady upłynęły tutaj niezwykle intensywnie. Równie intensywnie rozpoczął się ten rok. Tylko w styczniu przedstawiciele firmy uczestniczyli w targach Swissbau w Szwajcarii, Bauen&Energie w Austrii oraz targach Budma w Poznaniu.

- reklama -

Na tym nie koniec. Jeszcze w tym miesiącu firma pojedzie do Belgii, by tam zaprezentować swoją ofertę. W marcu Eko-Okna wezmą udział w targach w Holandii oraz w Niemczech.

– W codziennej pracy nie zawsze mamy okazję odwiedzić Klientów. Często kontakt ogranicza się wyłącznie do kontaktu telefonicznego. Jedną z możliwości spotkania, rozmowy twarzą w twarz, wymiany doświadczeń jest nasza obecność na targach. Oczywiście targi to również świetna okazja do prezentacji produktów szerszemu gronu odbiorców, ale przede wszystkim bezpośredni kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami – mówi Łukasz Kucharczyk, dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i rozwoju produktów.

Klienci, którzy kiedykolwiek mieli okazję odwiedzić stoisko firmy Eko-Okna, z pewnością zauważyli ogromną zmianę. Firma, aby podkreślić wyjątkowy dla siebie rok, odeszła od swoich brandowych kolorów, czyli bieli i niebieskiego na rzecz czerni i bieli. – Projekt stoiska odzwierciedla tożsamość firmy i pokazuje jak zmieniła się przez ostatnie dwie dekady. Na pewno wyróżnia się on spośród naszych dotychczasowych stoisk i o to właśnie chodziło – mówi Michał Maciejewski, dyrektor handlowy. Kolory te towarzyszyć będą firmie do końca roku.

Jeśli chodzi o ofertę prezentowaną podczas styczniowych targów to podobnie jak stoisko, przeszła ona ogromną metamorfozę. Producent ciągle uzupełnia ją o nowe produkty. Nie bez powodu mówi się, że już dziś dysponuje najszerszą ofertą stolarki na rynku. Jednym transportem Klienci firmy Eko-Okna mogą dostać okna, drzwi, rolety, bramy, żaluzje fasadowe, systemy przesuwne, fasadowe, a od niedawna również ogrodzenia posesyjne. – Klienci to doceniają i jak się okazało podczas targów w Austrii i Szwajcarii, bardzo doceniają polskich producentów. Przede wszystkim za szybkie terminy realizacji, innowacyjne rozwiązania oraz kompleksową ofertę, którą my z pewnością możemy się poszczycić – dodaje Łukasz Kucharczyk.

Całkowitą nowością, którą producent po raz pierwszy zaprezentował w przestrzeni targowej, były okna angielskie oraz lakierowane okna PVC. Te drugie już wkrótce dołączą do oferty produktowej firmy, natomiast okna angielskie stanowią jej część już od kilku miesięcy. – Podczas wszystkich styczniowych wydarzeń postawiliśmy na prezentację produktów w konwencji estetycznej linii produktów All in One Design. Nasze topowe produkty w idealnie dopasowanych do siebie kolorach i aranżacjach przyciągały uwagę odwiedzających. Przy okazji wszystkim, którzy odwiedzili nas podczas styczniowych targów, pragniemy serdecznie podziękować za spotkanie i inspirujące rozmowy – mówi Łukasz Kucharczyk.

W lutym i w marcu przedstawicieli firmy Eko-Okna będzie można natomiast spotkać na targach BATIBOUW w Belgii (22.02-04.03), UTRECHT w Holandii (9-11.03) oraz FENSTERBAU FRONTALE w Niemczech (21-24.03).

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here