1% dla raciborskich organizacji

0
1% dla raciborskich organizacji

Do końca kwietnia należy rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Warto pamiętać o przekazaniu 1%. Na stronie internetowej miasta Racibórz znajduje się specjalna, darmowa wersja programu służącego do rozliczania deklaracji PIT z dostępem do listy organizacji pożytku publicznego z terenu Raciborza.

- reklama -

 

Miasto Racibórz rozpoczęło współpracę z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych na rzecz realizacji projektu „Wspieraj lokalnie”. – Celem projektu jest wsparcie lokalnych organizacji oraz zwiększenie liczby podatników rozliczających podatek w miejscu zamieszkania i zachęcenie ich do przekazywania lokalnym organizacjom pożytku publicznego 1% podatku PIT. Przystąpienie do projektu nie wiąże się z żadnymi kosztami dla organizacji i stanowi istotną pomoc w pozyskiwaniu funduszy na potrzeby organizacji pozarządowych z terenu Raciborza. Projekt polega na przygotowaniu specjalnej, darmowej wersji programu służącego do rozliczania deklaracji PIT – wyjaśnia magistrat.

Program znajduje się na stronie internetowej miasta. Każdy podatnik, który skorzysta z programu, może łatwiej i szybciej przekazać 1% jednej z organizacji działających na terenie Raciborza.

Wykaz raciborskich organizacji, którym można przekazać 1%

/j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here