Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na seans dla Pań

0
plan b kedzierzyn kolze kino helios
"Plan B".

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję niebanalnego filmu, którym tym razem będzie „Plan B”, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Kino Kobiet. Na Panie czeka moc atrakcji i konkursów oraz przewrotna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. „Plan B” to historia o niełatwym poszukiwaniu miłości, znajdowaniu sensu w relacjach z innymi i o tym, że zawsze jest nadzieja, że po burzy wyjdzie słońce…

- reklama -

Najnowszy film w reżyserii Kingi Dębskiej to pełen emocji, humoru i życiowej prawdy film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy przed Walentynkami – w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć oraz autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!

Tradycyjnie oprócz specjalnie dobranego na tę okazję niebanalnego filmu, na Panie czekać będzie moc atrakcji, wesołych konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie. Motywem przewodnim lutowych spotkań będzie biel! To już ostatni moment, żeby docenić naszą piękną zimę, więc polecamy białe kurtki, białe sukienki, białe spodnie, białe czapki. Niech sale kinowe ogarnie cudowna, śnieżnobiała atmosfera!

Kino Kobiet to gwarancja wspaniałej zabawy, która będzie miała miejsce w kinie Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody 21 lutego. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

kino kobiet kino helios kedzierzyb kozle

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here