Konkurs dla dzieci i młodzieży „Mam talent na bezpieczeństwo”

0
Konkurs dla dzieci i młodzieży
Konkurs dla dzieci i młodzieży "Mam talent na bezpieczeństwo"

Organizatorem konkursu jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współpracy z Kuratorium Oświaty, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP – 3 Oddział Katowice oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach.

- reklama -

 

„Mam talent na bezpieczeństwo” to tytuł konkursu adresowanego do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym miejskich oraz gminnych ośrodków kultury. Tematem przedsięwzięcia jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Organizatorem konkursu jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współpracy z Kuratorium Oświaty, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP – 3 Oddział Katowice oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach.

Konkursowe zadanie polega na przygotowaniu dowolnej pracy o charakterze artystycznym związanej z bezpieczeństwem. Może to być film, wytęp sceniczny, rysunek, przedstawienie teatralne, bądź inne formy artystyczne. Patronat nad tą inicjatywą objął Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 12 kwietnia 2018 roku wypełnić formularz zgłoszeniowy. Prezentacja zgłoszonych prac odbędzie się w dniach 3-5 maja br., a Gala Finałowa połączona z rozdaniem nagród – 1 czerwca br. w Katowicach.

Regulamin:

http://slaska.policja.gov.pl/kat/ruch-drogowy/mam-talent-na-bezp/225523,Konkurs-MAM-TALENT-NA-BEZPIECZENSTWO.html

publ. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here