Disney Junior w kinie Helios. Wygraj bilety

0
myszka miki i razni rajdowcy
"Myszka Miki i raźni rajdowcy".

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na drugą edycję specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie”. Na dzieci czeka cała masa atrakcji.

Już 3 i 4 marca o godzinach 10:30 i 12:30 kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na drugą edycję specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie”. Na dzieci czeka cała masa atrakcji, między innymi: Miki jako interaktywny prowadzący, trzy premierowe odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Lwia Straż” oraz liczne gry, animacje i piosenki.

- reklama -

Przy okazji tych pozytywnych seansów pojawi się szansa wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland® Paris w trakcie obchodów jego 25. urodzin. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje: dwa noclegi w hotelu Disneya dla czterech osób, bilety wstępu do parku i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Kino Helios zaprasza na wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją!

Szczegóły na stronie helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/11351/Disney-Junior-w-Kinie-2

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na wybrany pokaz Disney Junior. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się Kaczor, przyjaciel Myszki Miki? Odpowiedzi należy wysłać do piątku 2 marca do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: „Disney”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

disney junior kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here