Łukasz Kądziołka apeluje do przedsiębiorców

0

Dzięki wsparciu ludzi dobrej woli niepełnosprawny raciborzanin ma już wymarzony pojazd Microcar M8, który jest jedynym pojazdem zarejestrowanym w tej części województwa (w skali Polski jest około 20 takich pojazdów).  – Chciałbym zaoferować Państwu umieszczenie reklamy na powierzchni (drzwiach i masce) mojego pojazdu, w zamian za systematyczną darowiznę na leczenie i rehabilitację – zachęca do współpracy Łukasz Kądziołka. 

- reklama -

 

Szanowni Państwo,

Mam na imię Łukasz, od urodzenia cierpię na dziecięce porażenie mózgowe z niedowładem kończyn górnych i dolnych. Niepełnosprawność przykuła mnie do wózka inwalidzkiego i zmusiła do pokonywania kolejnych barier. Pomimo ogromnych trudności w transporcie udało mi się ukończyć studia, a następnie dzięki wsparciu i dobroduszności obcych mi ludzi – nabyć trzykołowy pojazd elektryczny CityEL, który umożliwiał mi pokonywanie kilkudziesięciu kilometrów dziennie.

Niestety w ubiegłym roku (7 czerwca) podczas mojego przejazdu na trasie Pietraszyn – Samborowice doszło do  zwarcia instalacji elektrycznej pojazdu, w wyniku którego doszczętnie spłonął. W ostatniej chwili, udało mi się wyswobodzić z płomieni i ujść z życiem.

Łukasz Kądziołka

Łukasz Kądziołka

Zobacz: Łukasz Kądziołka i wymarzone 60 km wolności

O zdarzeniu było głośno w mediach, w tym w stacjach telewizyjnych takich jak POLSAT, TVN24, TVP1 i SUPEREXPRESS. Apel o pomoc ponownie spotkał się z pozytywnym odzewem. Z przeprowadzonej zbiórki udało mi się kupić bezpieczny pojazd marki MICROCAR M8. Nowy środek transportu pozwala mi na przemieszczanie się do 500 km bez tankowana!

Zobacz: Marzenia się spełniają. Łukasz Kądziołka ma nowy pojazd Microcar M8

Mój Microcar M8 jest jedynym pojazdem zarejestrowanym w tej części województwa (w skali Polski jest około 20 takich pojazdów). Na ulicach wzbudza ogromne zainteresowanie, co uważam, że stanowi ogromy potencjał reklamowy.

Zobacz: 1% dla Łukasza Kądziołki

Mając powyższe na uwadze, chciałbym zaoferować Państwu umieszczenie reklamy na powierzchni (drzwiach i masce) mojego pojazdu, w zamian za systematyczną darowiznę przekazywaną na moje subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, której jestem podopiecznym od 10 lat. Środki te posłużyłyby na bardzo kosztowne leczenie i rehabilitację, która w moim przypadku, aby była efektywna, musi być prowadzona przez całe moje życie. Darowiznę mogą Państwo odpisać od podatku.

Jestem skłonny podpisać umowę precyzującą w jakich godzinach i w jakim obszarze życzyliby sobie Państwo, bym się poruszał z Państwa reklamą.

Z całego serca proszę o wsparcie i podjęcie współpracy, która bardzo ułatwi mi życie. W przypadku zainteresowanie proszę o kontakt pod numerem telefonu 32 415 54 73.

Wdzięczny za każdą pomoc

Łukasz Kądziołka

rmedia

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here