Dzień Kobiet w kinie Bałtyk [WIDEO]

0
cudowny chlopak kino baltyk raciborz
"Cudowny chłopak".

W ramach święta pań w kinie Bałtyk odbędzie się specjalna projekcja filmu „Cudowny chłopak” połączona z poczęstunkiem i losowaniem nagród.

8 marca o godz. 20:00 odbędzie się specjalna, pierwsza projekcja filmu „Cudowny chłopak”. Przed projekcją będzie poczęstunek, losowanie nagród oraz prezentacja firmy AVON.

- reklama -

„Cudowny chłopak”

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here