Muzyczny weekend na Końcu Świata

0
voo voo koniec świata
Wojciech Waglewski, Voo Voo.

Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na koncert jazzowy Projekt 87, potańcówkę Modern Disco oraz występ legendarnego zespołu Voo Voo.

9 marca o godz. 20:00 Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na kolejny koncert z cyklu Przystanek Live Music. Tym razem wystąpi Projekt 87. Wstęp wolny. Projekt 87 tworzy Michał Husak – gitarzysta, autor tekstów i kompozytor, początkowo tworzący pod pseudonimem 87. Muzycznie doświadczony przez pracę jako sideman w projektach nurtów od elektro do fusion. Mając na koncie m.in. występy w TVP 1 w ramach 53 KFPP w Opolu, Programie Trzecim Polskiego Radia, TVN i licznych festiwalach na terenie całego kraju, sięga do szuflady po piosenki własne, pisane wieczorami, które nosił w sobie długo. Głosu kompozycjom udziela do wielu lat muzycznie związana z Michałem Agnieszka Król, wyczuwająca jego prądy muzyczne bez potrzeby rozmów. Innej barwy piosenki mogą okazyjnie nabrać dzięki kolejnej współpracującej wokalistce, Jagodzie Ślakowskiej.

- reklama -

W sobotę, 10 marca, o godz. 21:30 odbędzie się potańcówka Modern Disco w rytmach lat 70., 80.i 90. Wstęp: 5 zł.

Natomiast w niedzielę 11 marca o godz. 20:00 Koniec Świata zaprasza na koncert kultowej grupy Voo Voo. Zespół będzie promować swój nowy album “7”, nie zabraknie jednak też najbardziej znanych utworów. Wstęp: 59 zł, 65 zł w dniu koncertu. Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór” spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

koniec swiata

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here