Intro Festival 2018. Dwa dni i dwie noce elektroniki

0
intro festival 2017
Intro Festival 2017.

Już po raz piąty goście z całej Polski i nie tylko będą uczestniczyli w wielogodzinnym spektaklu muzyki i światła połączonym z siłą kreacji obrazu, ciekawą scenerią i niezwykłą atmosferą.

13 i 14 lipca na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się piąta edycja Intro festivalu. Po raz kolejny goście z całej Polski i nie tylko będą uczestniczyli w wielogodzinnym spektaklu muzyki i światła połączonym z siłą kreacji obrazu, ciekawą scenerią i niezwykłą atmosferą. To jedna z najciekawszych propozycji imprez tego typu w kraju. Rok wcześniej na festiwalowej scenie wystąpił m.in. duet KIASMOS z Islandii. Tegoroczny line-up będzie znany w połowie marca. Organizatorzy zapowiadają prawdziwą petardę.

- reklama -

Intro Festival to jakościowo inny projekt w porównaniu to tych, które znają fani tego gatunku. To nie tylko dobra muzyka. Na wyjątkowość wydarzenia składa się także cała sceneria. Przestrzenią, w jakiej odbywa się festiwal, jest dziedziniec średniowiecznego odrestaurowanego Zamku Piastowskiego oraz nadodrzańskie bulwary, zaś elementem artystycznego wyrazu będą nie tylko dźwięki muzyki, ale niezwykle spektakularny mapping 3D gotyckiej kaplicy zamkowej. To właśnie ten element festiwalu staje się znakiem rozpoznawczym INTRO w Polsce. Wszystko to złoży się na niezwykłe połączenie historii ze współczesną technologią na najwyższym, europejskim poziomie.

Intro Festival 2017 Racibórz

W programie festiwalu znajdą się m.in. artyści nowych mediów, ogromna kurtyna leadowa VJ-ów i fixy laserów w niezwykle oryginalnej scenografii.

Intro Festival to nie tylko impreza na zamkowym dziedzińcu. Druga scena, Intro Beach Stage, ulokowana będzie na nadodrzańskiej plaży miejskiej. Malowniczy Park Zamkowy nad rzeką stanowić będzie przestrzeń dla artystów z instalacjami, strefami chillu, food truckami i browarem raciborskim z 1567 roku. Obok ma mieścić się pole namiotowe, na które organizatorzy zapraszają także kampery.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here