O mediach społecznościowych Kuba Nagórski w inkubatorze

Kuba Nagórski
Wykład w inkubatorze przedsiębiorczości prowadził Kuba Nagórski

Głównie młodzi przedsiębiorcy wysłuchali ciekawego wykładu przekrojowego o mediach społecznościowych, o żelaznych zasadach i trendach.

„Czwartki z social media” zostały zapowiedziane przez gościa Kubę Nagórskiego –  specjalistę z dziedziny mediów zintegrowanych. W ciekawy sposób prelegent nawiązał do tradycji spotkań czwartkowych, na których przy piwie mówi się o biznesie, o marketingu, gdzie buduje się relacje biznesowe. Z wielkich miast czwartkowe spotkania powoli przenoszą się do mniejszych ośrodków, takich jak Racibórz. Nagórski przekonywał, że jeśli spotkania, które dziś zainaugurował, staną się regularne, zbuduje to społeczność biznesową o wspólnych zainteresowaniach. Tematem głównym jednak były social media, na temat których w bardzo ciekawy i przekrojowy sposób brylował gość spotkania. Mogliśmy usłyszeć o tym, że w Polsce mamy około 18 mln użytkowników facebooka, że Google + praktycznie nie działa choć wpływa na pozycjonowanie, oraz o mniej docenianych biznesowo mediach takich jak Instagram czy youtube.

- reklama -

Po prelekcji pojawiło się wiele pytań z sali, co dowodzi, że na poruszanie tematyki mediów społecznościowych jest spore zapotrzebowanie.

Rysunek Anny Parzonki - social media
Rysunek Anny Parzonki powstał podczas wykładu o social mediach.

Anna Parzonka - autorka rysunku, skryptu z wykładu

Ciekawostką była rysunkowa relacja z wykładu, którą w trakcie robiła Anna Parzonka. Autorka właśnie założyła działalność gospodarczą, w ramach której planuje wykonywać taką ikonograficzną formę konspektu z prelekcji, szkoleń i spotkań.

 

/i/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj