Tetraedr w konkursie na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego The best OFF

0
gwoli jakiejs tajemnicy
"Gwoli jakiejś tajemnicy", teatr Tetraedr.

Spektakl na podstawie „Pamiętnika Stefana Czarnieckiego” Witolda Gombrowicza działającego przy RCK teatru znalazł się w finałowej dwudziestce.

Działający przy Raciborskim Centrum Kultury Teatr Tetraedr ze sztuką „Gwoli jakiejś tajemnicy” wziął udział w konkursie na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego The best OFF. Spośród 224 zgłoszeń został wybrany do finałowej dwudziestki.

- reklama -

„Gwoli jakiejś tajemnicy” to spektakl na podstawie „Pamiętnika Stefana Czarnieckiego” Witolda Gombrowicza w reżyserii Grażyny Tabor. Występują: Oliwia Urbanowska, Agnieszka Rajda, Paulina Szincel, Kuba Tabor, Łukasz Czogalik, Radek Wróbel i Marcin Franaszek. Młodzi aktorzy zmierzyli się z wymagającym przewodnikiem, jakim jest Witold Gombrowicz po świecie natury człowieka – pokrętnej, pełnej pozorów, fałszu, cynizmu, ze skłonnością do prowadzenia gier. Aktorzy żonglują według sprzecznych uczuć, oczarowania i nieporozumienia, hierarchii wyższości i niższości, rasy i wiary, stanu wyobcowania i pragnienia „przynależności”. Przez taki tygiel przeprowadzony jest młody, dojrzewający człowiek, pełen ufności i szlachetnych pobudek.

Więcej informacji o konkursie na stronie off-konkurs.pl.

teatr tetraedr rck raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here