Spotkanie „Operator Kultury” w RCK [ZDJĘCIA]

0
operator kultury rck raciborz
Operator Kultury.

Maciej Zygmunt, ekspert z Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, opowiedział w Raciborzu o możliwościach pozyskiwania środków na działania z zakresu edukacji kulturowej dzieci i młodzieży.

W Raciborskim Domu Kultury odbyło się spotkanie dotyczące programu Narodowego Centrum Kultury pt. #Operatorkultury, #bardzomłodakultura. Ekspert z Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach, Maciej Zygmunt, opowiedział o możliwościach pozyskiwania środków na działania z zakresu edukacji kulturowej dzieci i młodzieży.

- reklama -

Na spotkanie przybyło wielu zainteresowanych tematem, zarówno animatorów kultury, jak i nauczycieli z całego powiatu. Spotkanie w Raciborzu to jedno z siedmiu spotkań informacyjnych, organizowanych przez RIK.

RCK zachęca do zgłaszania się do programu. Można w nim startować indywidualnie lub w duetach. Ścieżka pozyskiwania środków jest bardzo odformalizowana, całość odbywa się przy dużym wsparciu RIK. Więcej o projekcie: rok.katowice.pl/ROK/index.php/dzialania/projekty/1696-rusza-trzeci-rok-projektu-operatorkultury-pl.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here