Wygraj „Wielki finał” – debiutancką powieść Marka Migalskiego!

Marek Migalski
Marek Migalski "Wielki finał"

Konkurs, w którym wygrać możecie książkę autorstwa znanego (byłego) europosła, politologa, wykładowcy i publicysty Marka Migalskiego, organizujemy na łamach portalu społecznościowego Facebook.

Jest rok 2025, eutanazja jest legalna i zatwierdzona europejskim prawem, realizowana w luksusowych ośrodkach na całym świecie. 50-letni Marek, były europoseł i celebryta, korzystając z tak powszechnie dostępnego prawa postanawia zakończyć swoje barwne i wielkoświatowe życie w ekskluzywnym ośrodku w Gambii. Ostatnie dni zamierza spędzić na pławieniu się w komforcie, pijaństwie, rozpuście z udziałem prostytutek. Gdy zakochuje się w jednej z nich, zaczyna mieć wątpliwości co do podjętej wcześniej decyzji o dobrowolnym pożegnaniu się z życiem… Czy na rozmyślenie się nie jest już jednak za późno?

- reklama -

Jeśli ciekawi Was, jak potoczą się dalsze losy bohatera książki Marka Migalskiego, już wkrótce macie szansę się tego dowiedzieć – od zdobycia powieści „Wielki finał” dzielić Was może zaledwie… jeden komentarz w popularnym portalu społecznościowym.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić JEDNĄ prostą rzecz – w komentarzu pod wpisem na Facebooku (LINK TUTAJ) pozostawić odpowiedź na pytanie: Jak wyobrażam sobie życie w Europie w 2025 roku?

Nagrodzimy najciekawsze, najbardziej kreatywne… najlepsze odpowiedzi!

Do rozdania dla Was mamy dwie książki. Nazwiska osób, które otrzymają od nas powieść Migalskiego, zostaną podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 21 marca po godz. 12:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, książka nie podlega wymianie na jej wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Wygraną książkę zwycięzca odebrać będzie mógł osobiście w siedzibie naszej redakcji, w Raciborzu przy ul. Klasztornej 12.

Powodzenia! 🙂

Czytaj również: Legalna eutanazja i ostre sceny erotyczne. Debiutancka powieść Marka Migalskiego

Marek Migalski "Wielki finał". Wygraj debiutancką powieść polityka

/k/

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here