Ruszyły zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego w Gminie Krzanowice

Ruszyły zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego w Gminie Krzanowice
Ruszyły zajęcia w Placówce Wsparcia Dziennego w Gminie Krzanowice

Stowarzyszenie Razem dla Wojnowic otrzymało dofinansowanie na realizację działań o charakterze profilaktyki pierwszorzędowej. Są to np. zajęcia pozalekcyjne w świetlicach w Wojnowicach, Krzanowicach oraz Pietraszynie. 

- reklama -

 

Stowarzyszenie Razem dla Wojnowic ponownie od 1 marca prowadzi na zlecenie Gminy Krzanowice Placówkę Wsparcia Dziennego na terenie gminy. – Otrzymaliśmy dofinansowanie na kwotę 20 tys. zł na realizację działań o charakterze profilaktyki pierwszorzędowej. Pieniądze przeznaczone zostaną m.in. na realizację zajęć pozalekcyjnych w świetlicach w Wojnowicach, Krzanowicach oraz Pietraszynie, do których łącznie uczęszcza około 80 wychowanków – wyjaśnia Stowarzyszenie Razem dla Wojnowic.

Podczas pierwszych zajęć dzieci wykonywały kartki wielkanocne. 

Fot. UM Krzanowice

Ponadto dofinansowanie zostanie przeznaczone na: organizację konkursów profilaktycznych, spotkań integracyjnych, organizację zajęć podczas okresu wakacyjnego. Stowarzyszenie oferuje dzieciom zajęcia w formie kół zainteresowań, w tym taniec, nauka gry na instrumencie muzycznym, akrobatykę, zajęcia plastyczne oraz zajęcia pomoc w nauce i zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Świetlice są czynne w godzinach popołudniowych.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here