Górki Cup 2018. Ruszają zapisy [WIDEO]

0
Górki Cup
Górki Cup

W czerwcu odbędzie się szósta edycja turnieju dla młodych piłkarzy. W tym roku rywalizacja prawdopodobnie będzie się toczyła w czterech kategoriach wiekowych.

23 czerwca odbędzie się turniej Górki Cup. Wkrótce ruszają zapisy.

- reklama -

Najprawdopodobniej na turnieju uruchomione zostaną cztery kategorie wiekowe – roczniki 2004, 2007, 2010 i 2012, ale organizatorzy polecają śledzenie strony internetowej LKS Górki Śląskie i profilu na Facebooku, gdzie regularnie publikowane będą wszystkie szczegóły.

Pomysł organizacji imprezy zrodził się kilka lat temu. – Podobny turniej miałem okazję zobaczyć kiedyś za granicą. Postanowiłem wydarzenie zorganizować w naszej gminie – opowiada prezes góreckiego LKS-u Arkadiusz Gronert.

Mówi Arkadiusz Gronert:

 

Wydarzenie wpisało się już na dobre w kalendarz sportowych imprez – tegoroczna edycja będzie już szóstą. – Po ubiegłorocznej imprezie otrzymaliśmy wiele podziękowań od klubów, które zapowiadały swoje uczestnictwo w tym roku. Cieszymy się. Z roku na rok staramy się, żeby organizacja była jeszcze lepsza – mówi prezes. W tym roku organizatorzy chcieliby odpowiednio przygotować także swoje boisko treningowe, tak by można było rozgrywać kilka meczów jednocześnie.

W LKS Górki Śląskie działa pięć piłkarskich drużyn – od kilkulatków do seniorów.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here