Policja zatrzymała złodzieja konsoli

Policja Racibórz
Policja Racibórz

25-latek ukradł dwie konsole do gier na terenie centrum handlowego przy ulicy Rybnickiej w Raciborzu. Do przestępstw doszło w okresie od lutego do marca.

- reklama -

 

Raciborska policja zatrzymała 25-letniego złodzieja dwóch konsoli na terenie centrum handlowego przy ulicy Rybnickiej w Raciborzu. Do przestępstw doszło w okresie od lutego do marca. Łączna suma poniesionych strat została wyceniona przez poszkodowanego na kwotę prawie czterech tysięcy złotych. – Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji już po pierwszym przestępstwie podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie osoby związanej z kradzieżą. Poczynione ustalenia pozwoliły raciborskim kryminalnym w dniu wczorajszym zatrzymać 25-letniego mieszkańca Rybnika jako osobę związaną z kradzieżami – wyjaśnia Mirosław Szymański z KPP w Młody mężczyzna usłyszał już od śledczych zarzuty, teraz grozi mu nawet 5 lat pobytu w więzieniu.

Fot. KPP Racibórz

publ. /j/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie był jakimś sędziom i jak był to wypuścić wolno. Jak był zwykłym obywatelem dać najwyższy możliwy wymiar kary.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj