Radni podziękowali Grażynie Wójcik za kierowanie Zamkiem

0
Grażyna Wójcik
Grażyna Wójcik

Określana przez wielu jako pierwsza „kasztelanka” od samego początku nie tylko tworzyła jednostkę ale także dała jej nowe życie.

Przedwczoraj, 27.03.2018, radni powiatu raciborskiego uroczyście podziękowali Grażynie Wójcik za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Starosta Ryszard Winiarski, przewodniczący rady Adam Wajda oraz wiceprzewodniczący Józef Stukator przekazali na jej ręce kwiaty, kosz z produktami z ziemi raciborskiej oraz album. Dyrektor Wójcik z końcem stycznia przeszła na emeryturę.

- reklama -

Grażyna Wójcik podziękowała wszystkim osobom, z którymi przyszło jej współpracować. Określana przez wielu jako pierwsza „kasztelanka” od samego początku nie tylko tworzyła jednostkę ale także dała jej nowe życie. Jak zapowiedziała teraz przyszedł czas realizacji pasji i marzeń.

Już wcześniej, bo 30 stycznia, z uwagi na prywatne plany dyrektor Wójcik, zarząd powiatu spotkał się odchodzącą dyrektor, by podziękować za lata bardzo udanej współpracy, kierowanie zamkiem oraz promocję ziemi raciborskiej.

Grażyna Wójcik Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu kierowała od samego jej początku tj. od 1 marca 2009 roku.

Wcześniej, tj. od 1 stycznia 2006 r. była kierownikiem Referatu Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej starostwa.

W upominkowym koszu nie zabrakło wyjątkowej pamiątki z Zamku Piastowskiego, a mianowicie modelu kaplicy zamkowej w skali 1:200 wykonanej w 100 % z naturalnego wosku pszczelego z powiatu raciborskiego. Model przygotował Łukasz Kuschnik z Krzyżanowic.Podczas sesji radzie powiatu przedstawiona została nowa dyrektor agencji – Mariola Jakacka, która rozpoczęła pracę w zamku 1 lutego br.

oprac./A/

fot. Starostwo Powiatowe w Raciborzu

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here