Finał Mistrzostw Raciborza w zjeździe rurami na czas [ZDJĘCIA]

0
Marcin Rogalski
Marcin Rogalski

W końcowej klasyfikacji najlepszy okazał się Marcin Rogalski, rekordzista w zjeździe czarną rurą. Młodzieżową kategorię wygrała Patrycja Damboń.

24 marca na krytej pływalni H2Ostróg odbyła się ostatnia edycja Grand Prix Mistrzostw Raciborza w zjeździe rurami na czas. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: open i młodzież. W kategorii młodzieży najlepszą okazała się tradycyjnie Patrycja Damboń z wynikiem 33,91 s, natomiast w kategorii open najlepszy czas wykręcił weteran raciborskich zjazdów Jerzy Witkoś – 28,82 s.

- reklama -

W końcowej klasyfikacji Grand Prix Mistrzostw Raciborza w zjeździe rurami na czas wśród młodzieży pierwsze miejsce zajęła Patrycja Damboń. Druga była Zuzanna Gawenda, natomiast trzeci Paweł Nowak. W klasyfikacji open zwyciężył Marcin Rogalski. Drugi był Jerzy Witkoś, a na najniższym stopniu podium stanął Józef Gawenda.

W pięciu edycjach zabawy zorganizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji uczestniczyło ponad 60 osób. Ponadto podczas GP padł rekord zjazdu czarną rurą, który ustanowił Marcin Rogalski – 13,63 s.

fot. OSiR
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here