Gala MMA VFCL8 w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Gala MMA 2018
Gala MMA 2018

Mariusz Magda przegrał walkę o pas federacji VFCL z Czeczenem Islamem Mayrasultanovem. Swoje walki wygrali inni Łamatorzy: Dawid Szulcek i Paweł Pospiszyl.

W piątkowy wieczór w Arenie Rafako odbyła się ósma gala MMA Victory Fighting Championship League. Po raz pierwszy stoczony został na niej pojedynek o pas federacji VFCL. Walczył o niego zawodnik klubu Łamator Racibórz Mariusz Magda z Czeczenem Islamem Mayrasultanovem, który w ostatniej chwili zastąpił niemającego możliwości dotarcia do Raciborza Serba Marco Gucu. Czeczen okazał się zbyt mocny dla raciborzanina. Swoje walki wygrali inni Łamatorzy. Dawid Szulcek w otwierającym galę pojedynku pokonał Gorana Veskova z LCC Trenčin, a Paweł Pospiszyl wygrał z Michaelem Kirschem, również z LCC Trenčín.

- reklama -

Oprawę wydarzenia zapewnili Drengowie Znad Górnej Odry. Gościem specjalnym gali był znany zawodnik KSW Grzegorz Szulakowski. Organizatorami byli: Łamator Racibórz i Fighting Club Ostrava.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Prowokacja matołów z onetu. Uzywanie imienia i nazwiska w sprawie w ktorej de facto pomowiony byl tylko swiadkiem jest lajdactwem

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj