Noc Reklamożerców w kinie Helios. Wygraj bilety

0
Kino
Kino

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy.

13 kwietnia Kino Helios w Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na Noc Reklamożerców. Początek o 23:00.

- reklama -

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od prawie 40 lat w 40 krajach na świecie. To jedna z najstarszych odbywających się nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce to już 25 edycja! Głównym tematem trzydziestej siódmej Nocy Reklamożerców jest Universal Love. Miłość, emocje, zazdrość, pożądanie będą odmieniane przez wszystkie reklamowe przypadki i wszystkie kontynenty.

W ten miłosny kontekst wpisuje się m.in panorama zmysłowych reklam bielizny Triumph. Miłosne i nie tylko wątki odnajdziemy również w przeglądzie reklam afrykańskich: Nigeria, Kongo, Ghana, Afryka Południowa. Jak co roku plejada gwiazd show biznesu, sportu i polityki w nowych, reklamowych rolach rozśmieszy nas i wzruszy do łez. Reklama społeczna będzie walczyła o najważniejsze cywilizacyjne sprawy, w tym z marnotrawstwem żywności.

Przed wejściem na salę, każdy z widzów zostanie wyposażony w trąbkę/gwizdek, dzięki którym będzie mógł wyrażać emocje na temat wyświetlanych reklam… Mówiąc krótko, jak co roku szalona noc, szalonych pomysłów dla szalonej publiczności!

Szczegóły na helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy szybki konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na pokaz. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: co jest głównym tematem najbliższej Nocy Reklamożerców? Odpowiedzi należy wysłać do godz. 15:00 na adres: [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać: “Noc Reklamożerców”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

noc reklamozercow

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here