Kurs „O finansach… w bibliotece”

Pieniądze
Czy nowe zasady waloryzacji emerytur podzielą Polaków

Jak założyć elektroniczne konto w banku, w jaki sposób sprawdzić oprocentowanie kredytu i jak skutecznie zarządzać domowym budżetem? Tego będzie można się dowiedzieć podczas kursu pod nazwą „O finansach… w bibliotece”.

Raciborska biblioteka zaprasza do udziału w kursie pod nazwą „O finansach… w bibliotece” adresowanym do osób po 50. roku życia.

- reklama -

„O finansach… w bibliotece” to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej dzięki któremu tysiące osób po 50. roku życia zaprzyjaźnia się ze światem finansów w bibliotekach publicznych. Do tej pory w przedsięwzięciu wzięło udział 370 bibliotek i blisko 8500 mieszkańców w całej Polsce.

W trakcie kursu uczestnicy nauczą się, jak korzystać z bankowości elektronicznej, przekonają się, w jaki sposób racjonalnie planować swoje domowe wydatki i jak inwestować zaoszczędzone pieniądze oraz zdobędą nowe umiejętności związane z korzystaniem z komputerów i Internetu.

Zapisy na kurs przyjmowane są do końca kwietnia w sekretariacie biblioteki przy ul. Kasprowicza 12. Liczba miejsc ograniczona. Kurs będzie realizowany w maju i czerwcu.

biblioteka raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj