Uczniowie SP nr 4 z wizytą u raciborskich mundurowych

0
Racibórz: Uczniowie SP 4 z wizytą w komendzie policji

Młodzi goście komendy mieli okazję poznać specyfikę codziennej służby policjantów.

Wczoraj, tj. 18 kwietnia, Komendę Powiatową Policji w Raciborzu odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Podczas wizyty, młodzi goście zapoznali się z codziennymi obowiązkami mundurowych i mieli okazję obejrzeć sprzęt, jaki policjanci wykorzystują w czasie swojej codziennej służby.

- reklama -

Uczniowie SP 4 z wizytą u raciborskich policjantów

W trakcie wizyty, stróże prawa przybliżyli uczniom najnowsze narzędzia pozwalające na poznanie problemów i opinii mieszkańców, jakimi są program „Dzielnicowy bliżej nas” oraz „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i aplikacja „Moja Komenda”: – Priorytetem działań Policji jest wzmocnienie współpracy ze społeczeństwem i ułatwienie kontaktu w razie potrzeby zgłoszenia interwencji lub uzyskania kompetentnej i profesjonalnej informacji – wyjaśnia zasadność korzystania z nowoczesnych narzędzi raciborska policja.

Policja Racibórz: Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 4

Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze i połączona była z dużym zaangażowaniem młodzieży. Spotkania dzieci i młodzieży z mundurowymi na dobre wpisały się w kalendarz działań szkoleniowych raciborskiej policji.

publ. /k/
Fot. KPP Racibórz

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here