Policja poszukuje sprawcy napadu na stację paliw

0
Racibórz: Policja poszukuje sprawcy napadu na stację paliw

Zamaskowany mężczyzna, grożąc użyciem noża pracownicy stacji, zabrał jej pieniądze w kwocie kilkuset złotych i uciekł z miejsca zdarzenia.

2 maja, ok. godz. 16:10, na stację paliw przy zbiegu ulic Rybnickiej i Szkolnej w Raciborzu wszedł zamaskowany mężczyzna, który, grożąc pracownicy użyciem noża, zabrał pieniądze w kwocie kilkuset złotych. Następnie opuścił stację i oddalił się ulicą Szkolną.

- reklama -

– Prosimy o informacje na temat zdarzenia oraz sprawcy. Zwracamy się także do wszystkich kierowców, którzy tego dnia przejeżdżali w/w ulicami, a w swoich samochodach mają zainstalowane urządzenie nagrywające obraz (kamery) o sprawdzenie zapisu i w razie ujawnienia nagrania opisanego powyżej zdarzenia – o przekazanie informacji do Wydziału Kryminalnego raciborskiej komendy – apeluje policja.

Rysopis napastnika:

Mężczyzna wzrostu około 180-185 cm, w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, niebieskie oczy, jasna karnacja twarzy, ubrany był w polar koloru ciemnego, spodnie koloru biało-niebieskiego, na głowie miał założoną perukę koloru ciemnego, na twarzy miał chustę zakrywającą usta i nos.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny lub posiadające informacje na temat zdarzenia, prosimy o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu przy al. Bosackiej 42 lub telefoniczny pod nr: 32 459 42 55, 997.

publ. /k/
Fot. KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here