Laureaci XI Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej

0
X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej
X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

W ramach XI PFTA odbyło się pięć konkursów: recytatorski, teatralny, piosenki, tańca i plastyczny.

Zakończyły się konkursy w ramach XI Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej. Organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury, Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu oraz Gminnym Centrum Kultury w Nędzy, gdzie odbyły się poszczególne konkursy: recytatorski, teatralny, piosenki, tańca i plastyczny. Koncert laureatów i rozdanie nagród odbędzie się 24 maja o godz. 15:00 w RCK przy ul. Chopina 21.

- reklama -

Poniżej lista laureatów wszystkich konkursów odbywających się w ramach XI PFTA.

Konkurs Recytatorski:

Dąbrowski Fabian
Granieczny Paulina
Kilian Julia
Lazar Dominik
Piórko Jagoda
Pytlik Alicja
Scheithauer Hanna
Skawińska Zofia
Szebel Wiktoria

Przegląd Teatralny:

Teatrzyk Niewielki
IV Ściana II – młodsi
Teatr Trzynastka
Milena Pilipczuk
Weronka Ogonowska
Emilia Fita

Przegląd Teatralny zorganizowany w ramach XI edycji Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej
Przegląd Teatralny zorganizowany w ramach XI edycji Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej

Konkurs Piosenki:

Bogdan Wiktoria
Cwik Patrycja
Czuraj Sandra
Duet Julianna Helmich i Weronika Wojak
Duet Justyna Chory i Julia Mielnik
Duet Paulina Gronowicz i Oliwia Gronowicz
Dziuba Wiktoria
Figurniak Aleksandra
Graj Joanna
Janczura Hania
Kamalla Łucja
Klimek Kamil
Klimża Julia
Koczy Jonatan
Kozub Ewelina
Mielnik Julia
Piasecki Witek
Pitry Michalina
Różycka Julia
Stuchły Michał
Świerczek Karolina
Świerczek Paulina
Świtalska Zuzanna
Tercet wokalny
Til Kamila
Wieczorek Julia
Zdziebko Angelika

Konkurs Tańca:

Efekt I
Efekt II
Efekt III
Gwiazdki
Master kids
Mini Uśmiech
Promyczek
Rewia
Skaza Art. Dance
Skaza Street Dance
Uśmiech

Konkurs Plastyczny:

Achtelik Agata
Achtelik Oliwia
Anielska Anna
Buczek Hanna
Grabiniok Lena
Grzybowski Dawid
Jeklema Katarzyna
Kazimierczak Anna
Kolorz Julia
Krzykała Angelika
Linde Natalia
Miechówka Dorota
Pelc Barbara
Podwińska Agata
Polak Przemysław
Rogoza Shania
Smok Marcin
Solich Aleksander
Śmieszek Magdalena
Tomas Paweł
Walochnik Maja
Woźniak Agnieszka

oprac. /kp/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here