Minimaraton Deadpoola w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu

Minimaraton Deadpoola w kinie Helios
Minimaraton Deadpoola w kinie Helios

Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony. Już w piątek w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu będzie można zobaczyć obie części serii.

18 maja Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na wieczór superbohatera innego niż wszyscy inni. Deadpool to najbardziej specyficzna postać ze świata Marvela, a jego czarny humor natychmiast pokochały miliony! O godz. 20:00 zostanie wyświetlona pierwsza część serii, która stała się jednym z największych hitów 2016 roku. Chwilę później wyczekiwany, premierowy „Deadpool 2”.

- reklama -

– Rozstaniemy się w doskonałych nastrojach w okolicach północy, ale absurdalny, czarny humor, rozbrajające dialogi i galopująca akcja jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą Wam zasnąć. Czy da się lepiej rozpocząć weekend? – zaprasza kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Szczegóły na helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/MaratonyFilmowe/

deadpool kino helios kedzierzyn kozle 1

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here