Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu złodziei

1
Policja publikuje wizerunek podejrzanych o kradzież portfela w Krzyżanowicach

Komisariat policji w Krzyżanowicach opublikował zdjęcia z wizerunkiem podejrzanych o kradzież. Osoby, które rozpoznają sprawców proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

W komisariacie policji w Krzyżanowicach prowadzone jest postępowanie sprawdzające w sprawie zaistniałej w dniu 9 maja 2018 roku w Krzyżanowicach przy ulicy Kolejowej kradzieży portfela wraz z dokumentami z niezamkniętego samochodu marki Scania.

- reklama -

W toku prowadzonego postępowania został zabezpieczony zapis z monitoringu z kabiny pojazdu, który zarejestrował dwóch sprawców kradzieży. Mężczyźni poruszali się pojazdem marki Citroen C3 koloru czerwonego na czeskich numerach rejestracyjnych.

Dotychczasowe czynności śledcze nie doprowadziły jednak do ustalenia tożsamości mężczyzn podejrzanych o kradzież. Osoby, które rozpoznają sprawców o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu pod nr tel. 32 459 42 55, 32 459 42 00 lub z policjantem prowadzącym postępowanie tel: 32 467 66 15. Gwarantowana anonimowość.

oprac./A/

fot. KPP Racibórz

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here