Filmowy Poranek w kinie Helios w Kędzierzynie-Koźlu. Wygraj bilety

"Strażak Sam"

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Przygody Strażaka Sama będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę w kinie Helios.

Kino Helios w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie. 27 maja o godz. 10:30 będzie można obejrzeć zestaw bajek: „Królowie i zamczyska”, „Szaleństwo na punkcie pizzy”, „Katastrofa pod psem”, „Autobus w opałach” i „Szpiegowskie intrygi”.

- reklama -

„Strażak Sam” to pełna humoru i ciepła animacja, której bohaterowie podbijają serca małych widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, Strażak Sam, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od Playmobil.

Szczegóły na helios.pl/34,Kedzierzyn-Kozle/BazaFilmow/Szczegoly/film/12003/Filmowe-Poranki%3A-Strazak-Sam-cz-1.

Konkurs!

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do rozdania mamy dwie pojedyncze wejściówki na Filmowy Poranek w najbliższą niedzielę. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jaki jest numer alarmowy na straż pożarną? Odpowiedzi należy wysyłać do piątku 25 maja do godz. 15:00 na adres: [email protected]. W tytule wiadomości należy wpisać: „Strażak Sam”.

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Pod uwagę brane będą tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w kasie biletowej kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu po podaniu imienia i nazwiska. W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora (Administratorem Danych Osobowych jest firma SOFT-IB Wydawnictwo R-Media NIP 639-100-40-27 z siedzibą główną w Raciborzu ul. Klasztorna 12) – zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) oraz kontaktów informacyjnych i marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

strazak sam kino helios kedzierzyn kozle

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj