Dzień Mamy i Taty w przedszkolu w Nędzy [ZDJĘCIA]

Dzień Mamy i Taty Przedszkole w Nędzy.
Dzień Mamy i Taty w przedszkolu w Nędzy był dniem integracji dzieci, rodziców oraz grona pedagogicznego.

„Szczypta całusów… garść życzliwości… niechże powstanie ciasto miłości” – przedszkolaki z Nędzy przygotowały program artystyczny dla swoich rodziców, by podziękować im za ich miłość i codzienną troskę.

Przepiękna pogoda i uśmiechnięte dzieci. Takie wrażenia towarzyszyły gościom zaproszonym na wielkie święto rodziny – Dzień Mamy i Taty zorganizowane przez Przedszkole w Nędzy.

- reklama -

Wszystkich przywitała dyrektor Monika Kupczyk mówiąc między innymi o przygotowaniach maluchów do występu. Próby trwały dobrych kilka tygodni!

Przedstawienie rozpoczęło się wykładem „Rodzice”, który poprowadziła „profesor” Teresa Matuszek. Grupa Plastusie jak prawdziwi studenci wspólnie szukali odpowiedzi na pytanie: jak odwdzięczyć się za miłość i troskę rodziców. Na pomoc przybyły najmłodsze Minionki z wierszykami, piosenkami i całusami.

Plastusie dokończyły wykład wpadając na pomysł, by… upiec ciasto dla rodziców. „Szczypta całusów… garść życzliwości… niechże powstanie ciasto miłości”. Na pomoc ruszyły Puchatki i ciasto upieczone! Wypiek szybko zniknął, więc Smerfy na pocieszenie opowiedziały bajkę „O księżniczce na ziarnku grochu”. Na koniec były upominki dla każdego!

– Wspaniale było widzieć radość i łzy wzruszenia – opowiada nauczycielka Małgorzata Procek.

oprac./A/

fot. Przedszkole Nędza

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here